Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pár slov o životě

Pár slov o životě

Nevím, jak bych začal. Ale když se dnes podívám na ten svět, kde je moc nenávisti a lidi si navzájem ubližují, nesnášejí se a já nevím co všechno. Proč to vůbec  všichni dělají? Vždyť se mají mít rádi. Nikdo si neuvědomuje , že je každý na tomto světě jen na návštěvě !!!!  Nikdo si z toho nic nedělá, každý jen mávne rukou. Tohle je opravdu moc velká pravda. Nikdo z nás neví,  kdy přijde ten „konec“, kdy každý z nás skoná na věky věků a kdy usneme navždy jako šipkové Růženky a už nás nikdo neprobudí. Nikdo tohle riziko neřeší . Každý z nás potřebuje lásku a jak brát, tak i dávat mezi své blízké.

Na světě je jen nenávist, zloba a každý si závidí bohatství a já nevím co všechno jiného. Jakou to má všechno ale cenu? Žádnou… člověk muže být bohatý mít miliardy, ale nikdo neví, že nic na světě není tak důležité, jako lidské ZDRAVÍ !!! To je každého z nás ten velký poklad co máme a nikdo nám ho neumí vrátit ani opravit. To je ta velká cena lidstva, ale nikdo neví,  jak se taky k tomu zachovat!!!!!  To je ten velký problém… jak dávat i brát tu lásku.... mít rád lidi,nepomlouvat každého koho potkáme. Jsme přeci jenom lidi, tak proč se nepozastavit nad touto myšlenkou a uvědomit si kdo jsme, kde žijeme a kdo je kolem nás? Proč nepomáhat druhým, kteří to potřebují, podkopávat nohy všem, co jsou s námi a těm co si to nezaslouží?  Na prvním místě jsou naše ratolesti, které nám dělají ten svět krásnější víc,  ještě než je. Tolik dětí je bez lidské lásky a musí se někde trápit zavřené celý den. To je to lidské utrpení. Oni jsou také součástí naší lidské populace, ale jim se nevěnuje dost pozornosti.

Když se tak pozastavím nad tím, kolik dětí dnes trpí onkologickými problémy a kolik z nich umírá zbytečně. A většina jen proto, že se jim nedostala potřebná lékařská zdravotní pomoc. Prosím zamyslete se nad tím, kdo by ten svět opravdu dělal ještě veselejší, a z koho by rodiče měli radost ,kdyby nebylo dětí...............

Já jsem tak už nad tím zauvažoval, a stále uvažuji založit s kamarádkou jeden projekt na pomoc dětem, které postihla jakákoliv nemoc, dětem, které trpí dětskou mozkovou obrnou, nebo rakovinou a dalšími nejrůznějšími chorobami. Věděli bychom, že děláme něco pro ty, pro které to má největší význam. Kolik těch malých trpaslíku dnes umírá a proč ? Jak jsem se už zmínil. Kolik dětí  nemá kolikrát dostupnou lékařskou pomoc...? Kolik dětí je bez rodičů, nikdy z nich pravé rodiče nepoznalo a nepozná. A z toho mne moc bolí u srdíčka a také z toho, jak se lidi k sobě chovají !!!!!!!

 

Já jsem bohužel  v poslední době taky onemocněl rakovinou plic, chodím na chemoterapii, a nebudu se jen tak vzdávat, protože vím, že mám pro koho žit. Nechci na to ani pomyslet. Člověk musí věřit že všechno bude O.K., a že se z toho každý dostane. Já věřím v to, že budu zase O.K. a budu zdravý. Ikdyž mě teď moc nedělají dobře ty chemoterapie ....  je to lepši, než být ozářený a mít spálený celý hrudník.

Člověk dostal život, aby ho žil a těšil se na každé nové ráno.

Jinak všem, co s touto nemocí bojují jako já, držím palce, ,,, my to zvládneme... 


ŠEM PŘEJI PEVNÉ ZDRAVÝ A HLAVNĚ BOJIOVAT !!!!!!